Пребарувајте низ нашите производи

S-Camaro Office Chair

Шифра: 001781
Баркод: CZARNY/CZERWONY
Производител: SigEU

Канцелариски стол С-Камаро.


7.056 ден. 7.840 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Жолта Плава Сива Црвена Црна
Материјал Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 59 х 49 х 106(116)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време