Пребарувајте низ нашите производи

Mikado Table

Шифра: 001825
Баркод: CB4728-FD 120
Производител: Calligaris

Трпезариска маса Микадо со можност за изработка во повеќе димензии.

30.137 ден. 38.149 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Венге Орев Прозирно
Материјал Дрво Стакло
Димензија φ 120 х 76 φ 140 х 76 160 х 90 х 76 180 х 90 х 76
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време