Пребарувајте низ нашите производи

Baby Box SP Mattress

Шифра: 001897
Производител: MGM Pohistvo

Душек Бејби Бокс СП кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

6.812 ден. 7.569 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела
Материјал Жичано јадро Патент ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Ортопедски
Димензија Висина: 20/21 см
Mонтажа Нема
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време