Пребарувајте низ нашите производи

Baby SP Mattress

Шифра: 001898
Баркод: 120X60
Производител: MGM Pohistvo

Душек Бејби СП кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

7.711 ден. 8.568 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Патент ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 22/23 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време