Пребарувајте низ нашите производи

Florentia Mirror

Шифра: 001920
Баркод: 880202511431
Производител: Miotto Design

Огледало Флорентиа

24.290 ден. 30.362 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Неутрална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 104.8 x 1.8 х 104.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време