Пребарувајте низ нашите производи

Silver Armchair

Шифра: 002021
Производител: Jugoeksport Stil

Фотеља Силвер.

29.664 ден. 41.200 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Метал хром Метал црн Микрофибер Штоф
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време