Пребарувајте низ нашите производи

Moroni Corner Sofa Bed

Шифра: 002137
Производител: Cuborosso, ITL

Аголна гарнитура Морони со вклучен механизам за спиење и вклучен душек.

102.488 ден. 113.875 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Moroni Sofa Bed Sofa Armless Element
48.263
48.263
Moroni 509/510 Sofa Element
35.663
35.663
Moroni Armrests
18.563
18.563
Вкупно со попуст: 102.488
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Складирање ↓
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 50 см
Димензија за душек 195 х 160 см 195 х 140 см 195 х 120 см 195 х 70 см
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време