Пребарувајте низ нашите производи

Silvia Sofa

Шифра: 002234
Производител: Top Sofa

Софа Силвиа.

17.667 ден. 19.630 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија 232 х 89 х 95 202 х 89 х 95
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време