Пребарувајте низ нашите производи

Volume Mirror

Шифра: 002244
Баркод: CS5121-P
Производител: Calligaris

Огледало Волуме.


9.206 ден. 11.653 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бронза Прозирно Сива Црна
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 80 x 52 x 2 49.5 x 40 x 2
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време