Пребарувајте низ нашите производи

Sky Rug

Шифра: 002250
Баркод: CS7192-A
Производител: Calligaris

Тепих Скај.

54.025 ден. 68.386 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Плава Таупе Цигла
Материјал Полиамид
Димензија Д х Ш х В 400 х 300 х 1.5 300 x 200 x 1.5 240 x 170 x 1.5 φ 230 х 1.5
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време