Пребарувајте низ нашите производи

Giro Bar Table

Шифра: 002255
Баркод: CS5123
Производител: Calligaris

Барска количка Гиро.

45.698 ден. 57.846 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Коњак Црна
Материјал Дрво Кожа ⟳ Метал црн
Димензија 48 х 94 х 82
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време