Пребарувајте низ нашите производи

Magazine Console

Шифра: 002287
Баркод: CS5108
Производител: Calligaris

Конзола Магазин

21.714 ден. 27.838 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Керамика Кожа ⟳ Метал златен Метал црн
Димензија 73 х 36 х 52
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време