Пребарувајте низ нашите производи

Sirio Dresser

Шифра: 002292
Баркод: SIBWHCM02
Производител: Status, ITL

Комода Сирио.

31.415 ден. 34.906 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 160 х 47 х 87 58 х 39 х 127
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време