Пребарувајте низ нашите производи

Vega Nightstand

Шифра: 002296
Баркод: VEBWHCD01
Производител: Status Italy

Наткасни и комоди Вега.

10.267 ден. 11.408 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија 58 х 39 х 46
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време