Пребарувајте низ нашите производи

Futura Chair

Шифра: 002349
Баркод: FUDGRSD01
Производител: Status Italy

Стол Футура.

11.048 ден. 12.276 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив Сива светла
Материјал Дрво Еко кожа
Димензија 46 х 56.5 х 111
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време