Пребарувајте низ нашите производи

Futura Vitrine

Шифра: 002351
Баркод: FUDGRV101
Производител: Status Italy

Тв комода Футура со димензија 184см. Можност за дополнително нарачување на стаклена горна плоча.

48.992 ден. 54.436 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија 106 х 43 х 182 68 х 43 х 182
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време