Пребарувајте низ нашите производи

Elite TV element

Шифра: 002432
Баркод: 155PTV.01AV
Производител: Camel

ТВ комода Елите со димензија 189см.


48.658 ден. 54.064 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Бреза сива Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF
Димензија 189 х 55 х 62
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време