Пребарувајте низ нашите производи

S-Ilario Table

Шифра: 002439
Производител: SigEU

Трпезариска маса на извлекување С-Иларио со димензија 140(180)х80см.

33.516 ден. 37.240 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај Цемент
Материјал Медијапан MDF Метал никел Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 140(180) х 80 х 76
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време