*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

S-Remus Table

Шифра: 002459
Производител: SigEU

Трпезариска маса С-Ремус со диманзија 120х80см или модел 2 на извлекување со димензија 120(160)х80см.


5.614 ден. 7.018 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб Орев
Материјал Медијапан Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија 120 х 80 х 75 120(160) х 80 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време