Пребарувајте низ нашите производи

H-K336 Chair

Шифра: 002495
Производител: Hal, EU

Столица Х-К336.

6.900 ден. 8.625 ден.
Спецификација
Линија Classic
Боја Бука Кафена темна
Материјал Метал црн Ратан
Димензија Д х Ш х В 64 х 64 х 89
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време