Пребарувајте низ нашите производи

H-KN-1 Console

Шифра: 002522
Производител: HalEU

Конзолна маса Х-КН-1.

9.617 ден. 10.685 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Бука
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 110 х 35 х 80
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време