*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Alfa 3+2

Шифра: 002526
Производител: Cuborosso

Тросед и двосед Алфа. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.


134.500 ден. 168.125 ден.
Спецификација
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Mонтажа Има
Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време