Пребарувајте низ нашите производи

H-Ducat Work chair

Шифра: 002570
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Дукат.

6.013 ден. 6.681 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црвена темна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика
Функција Висина ↕ Раконаслон ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 58 х 67 х 120(130)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време