Пребарувајте низ нашите производи

H-Sabrosa Coffee Table Set

Шифра: 002634
Производител: HalEU

Сет од две клуб маса Х-Саброса.

10.854 ден. 12.060 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб златен
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Димензија Д х Ш х В 100 х 50 х 45 80 х 50 х 40
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време