Пребарувајте низ нашите производи

Sepino Armchair

Шифра: 002675
Баркод: 880102811494
Производител: Miotto Design

Фотеља Сепино.

46.667 ден. 54.902 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Пепита
Материјал Метал црн Штоф
Функција Релакс Ротирање ⟳
Димензија 92 x 85 x 96
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време