Пребарувајте низ нашите производи

Perla Wardrobe

Шифра: 002742
Баркод: PLBWLAR02
Производител: Status Italy

Гардеробер Перла со избор во повеќе димензии.

51.001 ден. 56.668 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сонома
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 324 х 60 х 230 270 х 60 х 230 216 х 60 х 230 163 х 60 х 230 109 х 60 х 230
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време