Пребарувајте низ нашите производи

Artemide Chair

Шифра: 002781
Баркод: KJAE620
Производител: ALF, Italy

Столица Артемиде.

16.896 ден. 22.231 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Сива
Материјал Дрво Еко кожа Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 50 х 60 х 108
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време