Пребарувајте низ нашите производи

Olimpia Table

Шифра: 002822
Баркод: PJOA0613
Производител: ALF Italia

Трпезариска маса Олимпиа на извлекување со димензија 160(210)х95см или 196(250)х108см или фиксна 320х108см.

71.622 ден. 89.528 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Еукалиптус
Материјал Медијапан
Функција Извлекување ↔
Димензија 320 х 108 х 76 196(250) х 108 х 76 160(210) х 95 х 76
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време