Пребарувајте низ нашите производи

S-Mystic Coffee Table

Шифра: 002880
Баркод: C CZARNY/ZŁOTY MAT
Производител: SigEU

Клубски маси С-Мистик со димензија ɸ82см и ɸ42см.

4.662 ден. 5.180 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал златен Стакло
Димензија φ 82 х 40 φ 42 х 48
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време