Пребарувајте низ нашите производи

Cementino Rug

Шифра: 002936
Баркод: CS7205-A
Производител: Calligaris

Тепих Цементино.

28.947 ден. 36.642 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Крем
Материјал Полиестер
Димензија Д х Ш х В 390 х 280 х 1.3 300 x 200 x 1.3 240 x 160 x 1.3
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време