Пребарувајте низ нашите производи

Tera Coffee Table

Шифра: 002946
Баркод: 880104101390
Производител: Jugoeksport Stil

Клубска маса Тера со димензија φ80см или φ43см.

18.871 ден. 23.887 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Даб димен Даб природен
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В φ 80 х 40
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време