Пребарувајте низ нашите производи

H-K387 Chair

Шифра: 003016
Баркод: BEZOWY
Производител: HalEU

Столица Х-К387.


2.515 ден. 2.794 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Крем Сива
Материјал Метал црн Штоф
Димензија 44 х 55 х 89
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време