Пребарувајте низ нашите производи

H-Dickson Table

Шифра: 003019
Производител: HalEU

Трпезариска маса на извлекување Х-Диксон со димензија 150(210)х90см.

16.002 ден. 17.780 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб природен
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија 150(210) х 90 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време