Пребарувајте низ нашите производи

H-Farrel Table

Шифра: 003038
Производител: HalEU

Трпезариска маса на извлекување Х-Фаррел.

36.167 ден. 40.185 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Орев Црна
Материјал Медијапан MDF Метал црн Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 160(220) х 90 х 77
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време