Пребарувајте низ нашите производи

H-K398 Chair

Шифра: 003056
Производител: HalEU

Столица Х-К398.

5.615 ден. 6.685 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Метал златен Штоф
Димензија Д х Ш х В 47 х 57 х 82
Mонтажа Има
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време