*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-369 Office chair

Шифра: 003168
Производител: SigEU

Работен стол С-Q-369 со вклучен ТИЛТ механизам.

7.860 ден. 9.825 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 61 х 51 х 116(125)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време