Пребарувајте низ нашите производи

Dalphia Corner Sofa

Шифра: 003252
Производител: Diva Divani

Аголна гарнитура Далфиа. Можност за избор на други димензии и комбинации во завиност од просторот.

82.599 ден. 91.777 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Dalphia Chaise Longue Sofa element
39.117
39.117
Dalphia 2.5P Sofa element
43.483
43.483
Вкупно со попуст: 82.599
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време