*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Golf Bed

Шифра: 003279
Производител: Diva Divani

Софа со механизам за спиење и вклучен душек Голф. Софата е со димензија 210см, 190см или 170см. Можност за изработка и во аголна верзија.


53.704 ден. 67.130 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Еко кожа Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Спиење
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време