Пребарувајте низ нашите производи

Planada TV

Шифра: 003336
Производител: Fortrade

ТВ комода Планада со димензија 155см или 200см.

7.830 ден. 8.700 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај
Материјал Oпл. иверка
Димензија 200 x 40 x 45 155x40x45
Mонтажа Нема
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време