Пребарувајте низ нашите производи

Tapi Rug

Шифра: 003404
Баркод: CB7224-A
Производител: Calligaris

Teпи Тапи.


22.678 ден. 28.706 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Крем Мултиколор
Материјал Полиестер
Димензија 240 x 170 x 1.3 300 x 200 x 1.3
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време