Пребарувајте низ нашите производи

Ruffino Corner Sofa

Шифра: 003415
Производител: Miotto Design

Аголна гарнитура Руффино со можност за изработка во повеќе димензии во зависност од просторот.

171.069 ден. 190.077 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Ruffino 21/23 Sofa Element
84.110
84.110
Ruffino 271/273 Sofa Element
105.083
0
Ruffino 154/155 Sofa Element
86.959
86.959
Ruffino 164/165 Sofa Element
121.973
0
Вкупно со попуст: 171.069
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Пердув Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време