Пребарувајте низ нашите производи

S-CD-61 Chair

Шифра: 003420
Производител: SigEU

Столица С-ЦД-61.

5.103 ден. 5.670 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб Сива
Материјал Дрво Штоф
Димензија Д х Ш х В 47 х 42 х 76
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време