Пребарувајте низ нашите производи

Cantwell Blanket

Шифра: 003426
Производител: Calligaris

Декоративно ќебе Кантвелл.


5.102 ден. 6.541 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Антрацит Бордо Таупе
Материјал Еко памук
Димензија 170 х 130
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време