Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-M1 Work Chair

Шифра: 003429
Производител: SigEU

Работен стол С-Q-М1.

4.352 ден. 4.835 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал хром Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 42 х 41 х 84(94)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време