Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-G2 Work Chair

Шифра: 003445
Баркод: TEXT
Производител: SigEU

Работен стол С-Г2.

3.654 ден. 4.060 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Метал никел Мрежа Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 48 х 41 х 80(92)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време