Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-025 Office Chair

Шифра: 003450
Баркод: CZARNY
Производител: SigEU

Работен стол С-Q-025.


5.519 ден. 6.132 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Плава Сива Црвена Црна
Материјал Метал хром Мрежа Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 62 х 50 х 107(116)
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време