Пребарувајте низ нашите производи

Marbel Chair

Шифра: 003479
Баркод: 3831098887870
Производител: Fortrade

Столица Марбел.


8.222 ден. 9.135 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Жолта Коњак Крем Плава
Материјал Метал црн Штоф
Димензија Д х Ш х В 60 х 62 х 88
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време