Пребарувајте низ нашите производи

H-Gravity Work Chair

Шифра: 003491
Баркод: POPIELATY
Производител: HalEU

Работен стол Х-Гравити.


3.658 ден. 4.064 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Плава Сива Црна
Материјал Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 47 х 56 х 84(94)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време