Пребарувајте низ нашите производи

H-Vire Skid Office Chair

Шифра: 003492
Производител: HalEU

Работен стол Х-Вире скид.

6.172 ден. 6.858 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал хром Мрежа Пластика Штоф
Димензија 58 х 60 х 97
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време