Пребарувајте низ нашите производи

Biggy Mirror

Шифра: 003526
Баркод: 3831098891853
Производител: Fortrade, Slovenia

Огледало Бигги.

8.316 ден. 10.395 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Огледална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 48 x 6.5 x 153
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време